Öztaş; olarak bizlere yol gösteren temel ilkelerimiz aynı zamanda işimizi yapış şeklimizi de belirlemektedir. Bu değerler şunlardır;
 
GÜVEN VE AZİM: Verdiğimiz sözün her zaman arkasındayız, sözümüzü yerine getirmek için azimliyiz, çalışkanız, kararlıyız.
 
KENDİNE GÜVEN VE CESARET: Kendimize güvenimiz tamdır. Hizmet verdiğimiz her işte kalitemizle cesurca “biz varız” diyoruz
 
FİKİRLERE SAYGI VE KENDİNİ İFADE EDEBİLME: Fikirlerin özgürce ifade edilmesine her türlü zemini hazırlarız. Hizmet kalitemize ve müşteri memnuniyetine katkı sağlayacak her türlü fikri destekler, ortak akla inanır değer veririz.
 
İNSAN MUTLULUĞU: Başarının bir unsurunu insan mutluluğunun oluşturduğuna inanırız. Bunun için personelimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan mutlu olmalarını amaçlarız.
 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Başarının bir unsurunu müşteri memnuniyetinin oluşturduğuna inanırız. Bunun için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnun olmalarını ve tercih edilen firma olmayı amaçlarız.
 
İŞİN EHLİ OLMA: Gerek ahlaki gerekse işin yapılmasında iş ehil olan personel tarafından yapılmasını amaçlarız. Bunu başarının anahtarı olarak görmekteyiz.
 
SORUMLULUK BİLİNCİ: İnsan sağlığına, çevreye, insanlık değerlerine, ülkemizin değerlerine karşı duyarlıyız. Bunu yüceltmek için kendimizi sorumlu hissederiz

 

ÖZTAŞ GRUP © 2016 Tüm hakları saklıdır