Şirketimiz Kavşak bendi barajı hidroelektrik santrali sol sahil imalatlarını yapmıştır. Sol sahil ulaşım yolları, santral binası kazısı, denge bacası kazısı, inşa sahası açık kazıları ve destekleme işleri ve sanat yapılarını yapmaktayız. Apik bir topografik yapıda çalışıldığı için çok zor bir çalışma söz konusudur. Seyhan kanyonunun ucundaki çalışmalarımızda 500 m3/sn lik debi ile savaşmaktayız.
 
Üç aylık periyotlarla işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre konulu eğitimler yaptırmaktayız. Sıfır kaza ile yürüttüğümüz baraj çalışmamız onur vericidir. Baraj çalışması sayesinde Kozan, Kadirli ve İmamoğlu bölgesine istihdam sağlamış olduk.
 
 
Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek amacıyla şirketimiz inşaat sektöründe önemli projelere imza atmaktadır. Çevre ve insan odaklı politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak topluma ve ekonomiye önemli katkılar sağlamaktayız. Bu bağlamda Adana'nın 81 km. güneybatısında İskenderun Körfezi'nin batı kıyılarında yer alan Yumurtalık ilçesinde yazlık toplu konut projemiz gelecek vaat etmektedir.
 
Projenin kurulacağı bölge çeşitli medeniyetlerin hüküm sürdüğü bir coğrafyada yer almasından dolayı tarihi eser bakımından da oldukça zengindir. İlçenin merkezinde yer alan yazın özellikle yerli turistlerin gözdesi olan son derece berrak ve temiz bir tabii plajları vardır. İlçe aynı zamanda geniş bir körfeze sahiptir. Bu körfez ve dalyan çok çeşitli kuş cinsine ve balık yetiştiriciliğine ev sahipliği yapmaktadır.
 
 

ÖZTAŞ GRUP © 2016 Tüm hakları saklıdır