YÖNETIM KURULU BAŞKANI MUSTAFA AYDAR’IN MESAJI
 
1995 Yılında kurulmuş olan Öztaş çalışanıyla bir bütündür.
Biz kaliteli hizmeti, insanın mutlu olmasını, müşterilerimizin memnuniyetini ilke edindik. Hizmet verdiğimiz sektörlerde başarının anahtarının bu olduğuna inanıyoruz. Şirketimizin buraya gelmesinde bu ilkeler bizim rehberimiz olmuştur. Bu ilkelerden asla taviz vermeyeceğiz.
 
Uzun süreli araç kiralamada; her yeni antlaşmada araçlarımız müşterilerimize sıfır kilometre olarak verilmekte ve bakımları yetkili servislerde yaptırılmaktadır. Şirketlerimiz faaliyet
gösterdiği iş kolları ile ilgili kanun, tüzük, yönetmelik ve sözleşmelerde belirtilen tüm sertifikalara (eğitim sertifikaları dâhil) sahiptir. Eğitimi sürekli bir faaliyet olarak görmekteyiz.
 
Bu nedenle eğitimlerimiz işe başlamadan önce, işin devamında ve her yıl yenilenmektedir. Diyoruz ki; hizmet kalitemizle, sıfır kilometre araçlarımızla, insan mutluluğuna ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle yurdumuzun her köşesindeki siz değerli müşterilerimizle çalışmak arzusundayız. Siz değerli müşterilerimizi bizimle çalışmaya davet ediyor saygılarımı sunuyorum.

 

ÖZTAŞ GRUP © 2016 Tüm hakları saklıdır